PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

 

 

 

 

 

 

STAVBA A ZAHRADA HRADEC KRÁLOVÉ

 

  

 

 

 

KONTAKTY:

 

Josef Kašpar
 JOKA HK spol. s.r.o.
Čs armády 282/15
Hradec Králové 3
500 03
tel/fax: 495 511 978
mobil : 603 780 162
e-mail: joka_hk@volny.cz

 

PaedDr. Milan Juklíček

Nerudova 63
Přelouč
535 01
tel/fax: 466 958 935
mobil : 605 156 045
e-mail: juklicek.milan@volny.cz

 
 

                         

Generální partner :

Odborný partner :

Partneři výstavy :

 

 
 

15. PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

 

VÝSTAVNÍ A SPOLEČENSKÉ CENTRUM

IDEON PARDUBICE

4 - 6.3.2010

 

Jubilejní 15. ročník jarní Pardubické stavební výstavy opět zaplnil všechna podlaží pardubického výstavního centra Ideon. Za celou dobu své působnosti si výstava svým zaměřením získala zájem odborníků i návštěvníků. Letošní ročník nesl v podtextu heslo ,, Zelená úsporám“ a k tomuto tématu podávala velká část vystavovatelů odborná vysvětlení. Skladba zúčastněných firem byla taková, že v podstatě ke každé součástí stavby zde bylo možné získat podrobné informace. Na akci se prezentovalo 190 firem nejen z Východních Čech, ale i z celé České republiky. Vystavené exponáty zhlédlo na 16 000 návštěvníků. Jako každoročně vybrala odborná komise tři vystavující firmy, které obdržely čestná uznání za celkové řešení stánku a vystavené exponáty.
Doprovodným programem výstavy byl seminář zaměřený na program ,,Zelená úsporám“, který se uskutečnil v sobotu. Byl určen pro odbornou i laickou veřejnost.
Součástí výstavy bylo též vyhodnocení a prezentace prací studentů středních stavebních škol, a to v rámci 4. ročníku ,, Soutěže o nejlepší ročníkovou práci ze systému Liapor“, kterou vyhlásily společnosti RUTO spol. s r.o., Heřmanův Městec a Lias Vintířov, lehký stavební materiál, k.s. Ceny byly předány na společenském večeru konaném v první den výstavy. Poslední den výstavy proběhlo losování o hodnotné ceny, jež věnovaly vystavující společnosti. Podrobné informace jsou uvedeny níže v příloze.
Generálním partnerem byl již tradičně Pivovar Pernštejn, a.s., Pardubice a hlavním odborným partnerem byla poprvé společnost Wienerberger, cihlářský průmysl, a.s., České Budějovice.
Za pomoc při realizaci úspěšného 15. ročníků výstavy děkujeme všem firmám, které věnovaly ceny do losování. mediálním partnerům a pracovníkům výstaviště IDEON.

Děkujeme za účast všem vystavovatelům a návštěvníkům

KJ výstavnictví                                                                     PaedDr. Milan Juklíček, Josef Kašpar

Výherci losování o ceny

 
 

© 2010 KJ výstavnictví