PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

 

 

 

 

 

 

STAVBA A ZAHRADA HRADEC KRÁLOVÉ

 

  

 

 

 

KONTAKTY:

 

Josef Kašpar
 JOKA HK spol. s.r.o.
Čs armády 282/15
Hradec Králové 3
500 03
tel/fax: 495 511 978
mobil : 603 780 162
e-mail: joka_hk@volny.cz

 

PaedDr. Milan Juklíček

Nerudova 63
Přelouč
535 01
tel/fax: 466 958 935
mobil : 605 156 045
e-mail: juklicek.milan@volny.cz

 
 

                          Generální partner :

Partneři výstav :

 
 

14. PARDUBICKÁ STAVEBNÍ VÝSTAVA

 

VÝSTAVNÍ A SPOLEČENSKÉ CENTRUM

IDEON PARDUBICE

5 - 7.3.2009

 

14. ročník jarní Pardubické stavební výstavy již tradičně zaplnil všechna podlaží pardubického výstavního centra Ideon. Na akci se prezentovalo 194 firem pocházejících nejen z východočeského regionu, ale i z celé České republiky. Vystavené exponáty zhlédlo 13 100 návštěvníků. Potěšilo nás, že velké procento tvořila odborná veřejnost. Jako každoročně vybrala odborná komise tři vystavující firmy, které obdržely čestná uznání za celkové řešení stánku a vystavené exponáty.
Součástí výstavy bylo vyhodnocení a prezentace prací studentů středních stavebních škol, a to v rámci 3. ročníku ,, Soutěže o nejlepší ročníkovou práci ze systému Liapor“, kterou vyhlásily společnosti RUTO spol. s r.o., Heřmanův Městec a Lias Vintířov,lehký stavební materiál, k.s. Do soutěže se přihlásily : Střední průmyslová škola stavební Havlíčkův brod, Střední odborná škola stavební Rybitví, Střední průmyslová škola stavební Hradec Králové, Střední škola stavební Jihlava. Hodnotící komise udělila v hlavní soutěží dvě druhá a dvě třetí místa a cenu architektů.

2. místo získali : Lukáš Jančařík, Střední průmyslová škola HradecKrálové
Michal Trnka, Střední škola stavební Jihlava
3.místo získali : Martin Strachot, Střední odborná škola stavební Rybitví
Petr Volejník, Střední odborná škola stavební Rybitví.Zvláštní cenu za architektonické řešení získal :Jakub Meloun, Střední průmyslová škola stavební Havlíčkův Brod. Ceny byly předány na společenském večeru konaném v první den výstavy. Poslední den výstavy proběhlo losování o hodnotné ceny, jež věnovaly vystavující společnosti : STAPUS s.r.o., Staré Hradiště, STOMIX Hradec Králové s.r.o., Třebechovice p. O., RUTO spol. s r.o., Heřmanův Městec,Hornbach Baumarkt CZ spol. s r.o., Hradec Králové, OBI Pardubice, BauMax, ČR s.r.o., Pardubice, Vega s.r.o., Hradec Králové a generální partner výstavy PIVOVAR PERNŠTEJN a.s., Pardubice.

Děkujeme za účast všem vystavovatelům a návštěvníkům
za KJ výstavnictví PaedDr. Milan Juklíček Josef Kašpar

 
 

© 2010 KJ výstavnictví